המסע אחר האמת


אח יקר \ אחות יקרה

(נכתב בלשון זכר אך פונה בודאי גם לציבור הנשים)

הזמן שלך כאן בעולם נעלם זה, הוא מוגבל, קצר, ולכן גם יקר מאוד

והחכם עיניו בראשו לנצל כל רגע שאפשר למלא אותו בעשייה הנכונה ביותר עפ"י דרך האמת.


כל אדם בר דעת המתבונן בבריאה שסביבו עומד נדהם למול החכמה האינסופית הקורנת מהיצירה המורכבת, היפה, האצילית, העמוקה והמסתורית הזאת שנקראת "העולם". מגוון אינסופי של מערכות ומיני בעלי חיים שונים, עולם של צמחיה מרהיבה, נופים חובקי עולם עוצרי נשימה, הרי געש המתנשאים מעל לעננים, יערות עד ירוקים, מדבריות חול ענקי מימדים, אוקיינוסי ענק מסתוריים הצופנים בתוכם עולמות מרהיבי עין של מיני דגה ומערכות חיים נפלאות, מחזוריות מדויקת להפליא של עונות שנה, גשמים, שלגים, פריחה ולבלוב מרגשים באביב ושלכת סתווית, מערכות כוכבים מסודרות להפליא ומרחבי קוסמוס אינסופיים מעוצבים בחכמה שמעבר להשגתנו, מערכות פיסיקליות מתוכננות ומדויקות ביותר, שלל צבעים מרהיב קוסם לעיניים, חווית רגשות שונות, ילודה, נשמה טהורה, חיים ואהבה.


מקרה? פשוט שלא,

הידעת שבגופך 100 טריליון תאים מעוצבים להפליא, כל אחד מהם ערוך בחכמה ומורכבות מסועפת של עיר שלמה! ליבך פועם במשך 75 שנות חיים 2.5 מיליארד פעמים ומזרים אז כ 250 מיליון ליטר דם במחזוריות נפלאה ללא תקלות ותיקונים! בכל נחיר מאפך ישנם 10 מיליון קולטני ריח מיקרוסקופיים! בתוך פיך כ 10,000 ניצני טעם משוכללים להפליא! בעיניך 7 מיליון חיישני צבע משוכללים יותר ממצלמת וידאו וכן 127 מיליון חיישני שחור-לבן! במוחך כעשרה מיליארד תאי עצב המקושרים ביניהם באלף מיליון מיליוני סיבים בחכמה נפלאה של רשת תקשורתית מאורגנת שמעבר להשגתנו עד כדי שאם נשווה זאת לרשתות התקשורת של ימינו מעשי ידי אדם  הרי שרשת התקשורת במוחך מורכבת פי 100 ויותר מכל רשתות התקשורת כיום של כל העולם כולו !!! לא יאומן!!!  


ללא צל של ספק ישנו יוצר אדיר לבריאה הנפלאה הזאת, אלא שהוא הרבה מעבר להבנתנו וכישורינו השכליים. הניסיון להבין את חכמת היוצר זה כמו נמלה קטנה אשר תנסה להיכנס למחשבותיו של מהנדס תוכנת מחשבים, הרי זה לא שייך בכלל, כך הם ממש פני הדברים, היוצר הנפלא והמסתורי הגביל את יכולתנו השכלית מכדי שנוכל להבין את עומק מורכבותה של המציאות לאמיתה.


וכך, ללא ספק ודאי הדבר שישנה תכלית עצומה, מרגשת ומספקת לאין שיעור ליצירה הנפלאה האינסופית הזאת המתגלה לנגד עינינו אלא שכמו כל דבר יקר ערך -  הדבר אינו בא בחינם, וכלשכן כאן שמדובר באוצר הגדול ביותר עלי אדמות – גילוי דרך האמת! הרי זה יותר מלהיות העשיר בעולם, ופשוט הדבר שזכיות כאלו לא מחלקים בחוצות בחינם, אלא יש להתבונן, לטרוח, להשקיע, להתאמץ ולעמול בעקביות וזהירות ושלמות ודיוק רב כדי להתקדם אל עבר היעד -  האוצר הנכסף הזה – האמונה בדרך האמת היחידה, וקירבה אמיתית אל היוצר והבורא הנפלא הגדול והנורא שאחראי ל"עולם" הנעלם המרגש והמסתורי הזה בו אנו חיים.


ואכן, כל בר דעת שואל שאלות לא מעט,

היכן היוצר? מה הוא רוצה ממני? מהו טוב? מהו רע? מה תפקידי בעולם? מה מצפה לנו לעתיד לבא? ועוד רבות.

ולמעשה, האדם, יציר הבריאה, חייב שתהא לו הדרכה ברורה בעולם זה לדעת מהי הבחירה הטובה ומהי הרעה? כיוון שבכל יום אנו מגיעים לצמתי בחירה שבאמת איננו יודעים מהי הדרך הטובה  והנכונה? והעולם החיצוני הזורם עם רוחות התקופה ושיגעונות בני אדם בשר ודם אשר רודפים כל חייהם אחר הנאות רגעיות וחולפות, הרי העולם שסביבנו מבלבל נורא, ובד"כ טועה ומטעה, לא פעם טעויות שמבחינה מסוימת אין מהם דרך חזרה.

האם מותר לאכול כל דבר? בשר חזיר? בשר סוס? האם מותר לעשות הפלה? או אולי זה רצח?  האם מותר לשני גברים לחיות כזוג? האם מותר לאדם להתחתן עם אחותו? נכדתו? אחות אשתו? האם בכלל צריך להתחתן או שאולי רצון הבורא שנתנזר מאישה? ועוד שאלות רבות, והנה בעולם בו אנו חיים יש חברות ודתות במין האנושי שנוהגות כך ויש שנוהגות אחרת, יש אוסרות ויש מתירות, מה האמת?


ואף שבינתיים נניח שאלות גורליות אלו בצד ונזרום עם הנאות החיים, אך מה יהיה כאשר אחרי שנים נגלה שטעינו בכיוון בגדול ועלינו לחזור את כל הדרך חזרה ולשלם רבות על כל טעות הכי קטנה בדרך, ויותר מכך – מה נענה לילדינו הרכים כאשר ישאלו אותנו מה האמת? הרי ודאי אינך רוצה שילדיך ילכו כעיוורים באפילה בעולם מבלבל ומסוכן, מה האמת שננחיל להם?


לכן, אחי היקר, אני פונה אליך בבקשה במכתב זה לעורר את תשומת לבך שבתקופה הקרובה, פעם אחת בחייך, אולי האחת והיחידה – תעצור את שטף החיים הזורם שאתה שוחה ונמשך בו זה כבר עשרות בשנים, קח "פסק זמן", פרק זמן בו תקדיש את חייך לחפש את האמת הצרופה בעולמנו זה, כמה זמן שצריך, יומם ולילה, במשך שבועות ואף חדשים, תשיג את כל האינפורמציה הנצרכת לכך, אל תחסוך בטרחה לגשת לאן שצריך, להגיע לאנשים הנכונים אשר ברשותם ידיעות שעשויות לעזור, עשה את המקסימום כדי שבסופו של "המסע אל האמת" תוכל לומר לעצמך בלב שלם שאכן חקרת את הדבר באופן היסודי ביותר וממילא אני מאמין שתהא אז בידך אמונה מוחלטת באמת האחת והיחידה, אשר אותה תוכל להנחיל לילדיך בביטחון מלא ולב בוטח.


על רגל אחת אוכל לייעץ לך שמידע על אמיתות התורה והדת היהודית ניתן להשיג באמצעים ואופנים רבים כגון -  קריאה בספרים, האזנה וצפייה בשיעורים, הרצאות וסרטוני הסברה, גלישה באינטרנט, שיחות בארבע עיניים עם צדיקים, רבנים, ובני אדם שחוו ניסים ותופעות פלא כמוות קליני, סיאנסים ועוד,


אמנם הדרך אל האמת רצופה מכשולים לא מעט, שאלות וקושיות שלעיתים נראות כבדות משקל, התקשורת נורא מבלבלת, החברה ואף המשפחה הקרובה לעיתים מערימים קשיים, לא פעם אנו עצמנו נגועים בדעות קדומות, אלא שאם נתייחס אל הדבר בגישה הנכונה, גישה של חקירת האמת מנקודת מבט אובייקטיבית, נדבוק במטרה ונעשה השתדלות של אמת לבדוק כל דבר באופן יסודי ושורשי – הנה בזאת אנו קרבים יותר ויותר אל האמת הנכספת.


אכן, נתיבי ההוכחה הם ללא סוף, הוכחות לכך שישנו ודאי יוצר לבריאה, שהוא משגיח, והותיר לנו את ספר התנ"ך ותורת הדת היהודית. כל כיוון שנחקור לעומק נגלה את הבורא הנסתר מאחורי הפרגוד.

אפשר לדרוש ולחקור אודות

1) החכמה והמורכבות העל אנושית של הטבע בו אנו חיים

2) סודות בריאה הצפונים בתורה אשר רק היוצר של הבריאה יכל להצפין אותם בספר התורה לפני אלפי שנים

3) נבואות הכתובות בתורה מלפני אלפי שנים שהתגשמו

4) הוכחות לכך שהתורה ודאי ניתנה בשלמותה בהר סיני ע"י בורא העולם

5) הוכחות ברורות לחיים שלאחר המוות

6) מתים קליניים שנשמתם יצאה מגופם וראו מציאות של עולמות מעבר לעולמנו זה

7) אנשים שהשתתפו בסיאנסים וחוו תופעות מעל הטבע

8) ממצאים ארכיאולוגיים המאמתים את הכתוב בתורה

9) צדיקים נסתרים אשר בשל גודל פרישותם ודרגתם הרוחנית הגבוהה ביכולתם לשנות את הטבע ולחולל פלאות בכח התורה הקדושה

10) פלא העם היהודי אשר הינו בסה"כ 0.25% (רבע אחוז) בלבד מאוכלוסיית העולם אך בהשגחת הבורא זהו העם המדובר, המצליח והדומיננטי ביותר בעולם בכל תחום שתחקור, פרסי נובל, מדעים, תקשורת, כספים, מסחר, כלכלה, פוליטיקה, מחשבים, ועוד ועוד, העם שאין הסבר להישרדותו בכל הדורות, הנעסק ביותר בדיוני האו"ם, הנרדף ביותר בעולם מאז ומתמיד, העם המקושר באופן זה או אחר לכל מהפכה ושינוי הנעשה על כדור הארץ, ועוד.   


אפשר לאסוף נתונים ולחקור הדבר לאורך זמן באופן עצמאי, אולם הדרך הנוחה והכוללת ביותר לקבל את ריכוז המידע הטוב ביותר היא -  להירשם ל"סמינר" – סופשבוע בבית מלון בו יציגו בפניך באווירת נופש שלווה את המידע הטוב ביותר שתוכל להשיג בדבר אמיתות התורה ונכונות דרך היהדות. שווה לתת הון רב כדי שלפחות פעם אחת בחייך, אחת ולתמיד, תזכה להשתתף ב"סמינר" שיחשוף בפניך בצורה הטובה ביותר את התשובות לשאלות אשר מקננות במוחך זה שנים רבות.  

ואני סמוך ובטוח שאם אכן תזכה לקיים הדבר, אזי תגלה ותדע בבירור מהי דרך הישר, דרך המלך אל האושר והטוב הנצחי.


לקבלת כל מידע אפשרי בנושא ניתן לפנות לארגוני ההסברה:


"ערוץ 2000" (2610*)

"ערכים" (02-5000220)

"צוהר" (02-5000897)

"הידברות" (03-6166614)

"מרכז מידע יהדות" (02-5811911)

ועוד רבים.

 

אם תמצא לנכון תוכל תמיד להתקשר אלינו ונשמח לעזור בכל דרך אפשרית ולענות על כל שאלותיך.

התעוררות ישראל: 02-671-61-61 או 0527-103-104

 

זהו, הנה היוצר הנפלא והנעלם נותן לך אולי את הזדמנות חייך לגלות ולהכיר אותו ואת רצונו הנכסף, אחת ולתמיד,

 לך על זה, אחי היקר, אל תפספס!   

 

בהצלחה!

טואול - בניית אתרים